A2-Thomas Edisoni kummitusraadio

Thomas Edison oli esimene teadlane, kes püüdis inimese kehast väljumist mõista õigesti

Toimetaja: Marek-Lars Kruusen
Spiritism ja loodusteadused on arenenud üheaegselt, jagades inimesed kahte leeri. On need, kes usuvad elusse pärast surma. Ja on need, kes usuvad teadust. Nad usuvad asjadesse, mida saab mõõta ja tõestada.
Kuulus lambipirni leiutaja Thomas Edison satub kaaskondsete naeruvääristamise alla, kui levib jutt, et ta töötab „kummitusraadio“ kallal. Edison usub, et surnutega on võimalik ühendusse astuda. Ta usub, et inimestel on kaks energiaüksust rakkude juhtimiseks. Üks meie keha jaoks ja teine iseloomu jaoks. Edison väidab, et kui sureme ja füüsilised rakud enam ei tööta, siis meie iseloomuga seotud osa energiast elab edasi. Õige tehnoloogia abil peaksime suutma selle osaga suhelda. Edison ei suuda ehitada töötavat „kummitusraadiot“. Signaali lihtsalt pole.
Edison väitis, et kui me sureme ja füüsilised rakud enam ei tööta, siis meie iseloomuga seotud osa energiast elab edasi. Tundub, et Thomas Edisonil oli selles osas siiski õigus. Energia, mis on seotud inimese iseloomuga, „asub“ inimese närvisüsteemis, eelkõige peaajus. Näiteks kui ajust „eralduksid“ elektromagnetlained, siis seega olekski tegemist sellise energiaga, mis Edison seostas inimese iseloomuga. Kuid Edison ei osanud arvestada elektromagnetlainete ja aegruumi omavaheliste seostega, mille korral eralduvad inimese ajust füüsilised väljad „väljapoole aegruumi“. Seetõttu ei saanudki Edison ehitada kummitusraadiot, kuna me ei saa kätte selliseid signaale, mis jäävad „väljapoole aegruumi“. Kuid Edisoni mõttelaadi üldine põhimõte ja suundumus sarnaneb väga praeguse aja inimese kehast väljumise füüsikateooriaga.
Näiteks elektromagnetlaineid tekib inimese närvisüsteemis ( näiteks inimese ajus ) ja seetõttu võivad elektromagnetlaineid tekkida hyperruumi ka inimese närvisüsteemi talitluse käigus, mis oleks inimese kehast väljumise üheks füüsikaliseks põhialuseks.
Vaata ja loe siit:
https://tehnoloogiasait.info/near-death-experiences/
Märksõnad: surm, teadvus, meditsiin, kehast väljumine, psühholoogia, bioloogia, füüsika.

© 2022 UNIVISIOON Käesolev veebileht on Maailmataju ametlik uudiste veebisait.