U15:Hando Tõnumaa transnaiseks

Piltuudis: Hando Tõnumaa otsustas hakata „transnaiseks“!

Toimetaja: Marek-Lars Kruusen
Hando Tõnumaa on Eesti vandenõuteoreetik, kes on sündinud 12. septembril 1981. aastal Tallinnas. Ta lõpetas Tallinna Ühisgümnaasiumi ja õppis meediat ning imagoloogiat Tallinna Ülikoolis, ehkki imagoloogia eriala jättis ta pooleli.
Hando Tõnumaa on veebisaidi Telegram.ee üks asutajaid ja juhte. Tegemist on pseudoteaduse ja libauudiste saidiga, mis aitab kaasa valeinformatsiooni levikule Eesti ühiskonnas. Tema kuulsamad arulagedad teooriad on lapikumaa teooria, 9/11 terrorirünnakute korraldamine Ameerika enda poolt ja vaktsiinide seos autismi või mõne muu raske haigusega. Tegemist on äärmiselt väärastunud ja teaduse kaugete teooriatega, millel ei ole reaalsusega mitte mingisugust seost.
Üleval oleva foto peal näib Hando Tõnumaa ümber kehastunud „transnaiseks“, kuna foto peal näib olevat tal naisele omased rinnad ( ehkki need on väga väikesed ) ja tal on ka pikad mustad lainelised juuksed. Tema kõrval seisab mees nimega Peeter Proos, kes on samuti pseudoteaduste ja libauudiste veebisaidi vanglaplaneet.ee asjutaja ja juht. Tegelikult on tegemist foto naturaalse illusiooniga, mis ei ole monteeritud. Hando Tõnumaa ei ole transnaine ja ta näeb tegelikult välja selline:
Fotode allikad: https://uudis.net/1095324 ja https://www.hando.ee/kes-on-hando/
Märksõnad: vandenõuteooriad, libauudised, transnaine, vanglaplaneet, telegram.

© 2021 UNIVISIOON Käesolev veebileht on Maailmataju ametlik uudiste veebisait.